TCSAAL East Texas Regional Cross Country Champ

October 23, 2021


Results By Endurance Splits LLC, Inc.

Final Team Results - Girls

6-8th Grade Premier

Team - Aristoi Classical

Finish Position - 1

Team Score (places): 15

Team Score (times): 57:33.8

Ave Time:11:30.7

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 197 Rachel Lajaunie   1 1 10:56.2 10:56.2 0:00.0
2 196 Leslie Hirst   2 3 11:21.0 22:17.3 0:24.8
3 194 Yaeli Granato   3 6 11:25.3 33:42.6 0:29.1
4 198 Sammie Williams   4 10 11:33.2 45:15.9 0:37.0
5 192 Emma Clark   5 15 12:17.8 57:33.8 1:21.6
6 193 Abigail Flores   More Than 5   13:02.6 1:10:36.5 2:06.4
7 195 Kinley Greene   More Than 5   13:22.8 1:23:59.3 2:26.5

Team - ILT Katy K8

Finish Position - 2

Team Score (places): 40

Team Score (times): 1:06:07.7

Ave Time:13:13.5

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 320 Estephanie Pavon-Leon   6 6 12:39.1 12:39.1 1:42.8
2 323 Bianca Zavaleta   7 13 12:43.8 25:22.9 1:47.5
3 318 Marilyn Ortega   8 21 12:57.4 38:20.3 2:01.1
4 313 Daniela Chicas Cruz   9 30 13:13.5 51:33.8 2:17.2
5 322 Maria Rivas   10 40 14:33.8 1:06:07.7 3:37.6
6 310 Camilla Bolanos   More Than 5   15:47.8 1:21:55.6 4:51.6
7 319 Jayda Pate   More Than 5   19:39.3 1:41:34.9 8:43.1

Team - Harmony School of Excellence Mid

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 236 Riya Shah   Less Than 5   12:11.9 12:11.9 1:15.7
2 238 Ansa Thyagaraj   Less Than 5   13:05.1 25:17.1 2:08.8
3 234 Kaylee Loera   Less Than 5   16:05.7 41:22.8 5:09.4

Team - IL Texas- Windmill Lakes

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 286 Aliah Ortiz   Less Than 5   12:00.9 12:00.9 1:04.6
2 285 Jaleah Nalls   Less Than 5   12:38.7 24:39.6 1:42.4
3 283 Nivea Jacobs   Less Than 5   12:55.8 37:35.5 1:59.5
4 282 Edith Barajas   Less Than 5   17:36.1 55:11.6 6:39.8

Team - KIPP Mosaic Acedmy MS

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 425 Za'Niyah Christal   Less Than 5   12:07.9 12:07.9 1:11.6
2 428 Tristian Steele   Less Than 5   13:04.1 25:12.1 2:07.9

Team - ILT Orem K8 Middle School

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 312 Keyah Buford   Less Than 5   18:10.3 18:10.3 7:14.1

Team - ILT College Station

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 314 Isahbelle Depaz   Less Than 5   49:45.1 49:45.1 38:48.9

Team - IDEA Hary College Prep

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 176 Diane Gallegos   Less Than 5   19:23.9 19:23.9 8:27.7
2 177 Belen Alvarado   Less Than 5   21:14.7 40:38.7 10:18.4