TCSAAL East Texas Regional Cross Country Champ

October 23, 2021


Results By Endurance Splits LLC, Inc.

Overall Finish List - Boys

6-8th Grade Premier

O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace    
1 1 345 Christian Alvis ILT Katy K8 9:39.9 4:50/M    
2 2 344 Octavio Alegria ILT Katy K8 9:44.5 4:52/M    
3 3 203 Reymundo Castillo-Delgado Aristoi Classical 9:51.8 4:56/M    
4 4 346 Daniel Araya ILT Katy K8 10:06.0 5:03/M    
5 5 205 Andrew Laich Aristoi Classical 10:06.3 5:03/M    
6 6 206 James Locheed Aristoi Classical 10:15.1 5:08/M    
7 (< 5) 343 David Adepoju ILT Westpark 10:18.1 5:09/M    
8 7 294 Alexander Vivia IL Texas- Windmill Lakes 10:40.2 5:20/M    
9 (< 5) 356 Samuel Lozoya Quintana International Leadership of Texas 10:57.0 5:29/M    
10 8 290 Harrison Henderson IL Texas- Windmill Lakes 10:59.9 5:30/M    
11 9 245 Shawn Jindal Harmony School of Excellence Mid 11:01.5 5:31/M    
12 (< 5) 363 Isaiah Wickham ILT Orem K8 Middle School 11:01.8 5:31/M    
13 10 355 Jack Lane ILT College Station 11:06.5 5:33/M    
14 11 207 Henry Ullrich Aristoi Classical 11:13.8 5:37/M    
15 12 362 Lance Tobola ILT College Station 11:22.9 5:41/M    
16 13 293 Nathaniel Villagomez IL Texas- Windmill Lakes 11:27.4 5:44/M    
17 (< 5) 349 Jaime Castro International Leadership of Texas 11:27.5 5:44/M    
18 (< 5) 432 Jorge Pena KIPP Mosaic Acedmy MS 11:39.9 5:50/M    
19 14 288 Carlo Gonzalez IL Texas- Windmill Lakes 11:42.7 5:51/M    
20 15 352 Brody Grant ILT College Station 11:50.9 5:55/M    
21 16 248 Megh Patel Harmony School of Excellence Mid 11:56.3 5:58/M    
22 17 357 Joel Mendoza ILT Katy K8 12:01.4 6:01/M    
23 18 354 Benjamin Lacy ILT College Station 12:02.5 6:01/M    
24 19 350 Nolan English ILT Katy K8 12:03.1 6:02/M    
25 20 251 Adrian Rosa Harmony School of Excellence Mid 12:05.0 6:03/M    
26 21 202 Nate Browne Aristoi Classical 12:09.1 6:05/M    
27 22 289 Marcos Gonzalez IL Texas- Windmill Lakes 12:14.7 6:07/M    
28 (< 5) 348 Luke Brooks International Leadership of Texas 12:31.9 6:16/M    
29 23 252 Diego Rosa Harmony School of Excellence Mid 12:35.8 6:18/M    
30 (> 5) 208 Richard Williams Aristoi Classical 12:36.3 6:18/M    
31 (< 5) 364 Samuel Xolot ILT Westpark 12:41.0 6:21/M    
32 24 247 Ethan Patel Harmony School of Excellence Mid 12:58.0 6:29/M    
33 (> 5) 291 Miguel Martinez IL Texas- Windmill Lakes 13:26.1 6:43/M    
34 (> 5) 204 Benjamin Dollahon Aristoi Classical 13:52.4 6:56/M    
35 (> 5) 243 Samuel Gomez Harmony School of Excellence Mid 14:09.6 7:05/M    
36 25 347 Levi Brooks ILT College Station 14:22.5 7:11/M    
37 (> 5) 366 Gabriel Andrews ILT College Station 14:41.6 7:21/M    
38 (> 5) 246 Drake Knox Harmony School of Excellence Mid 15:14.3 7:37/M    
39 (< 5) 360 Michael Oguns ILT Westpark 16:59.7 8:30/M    
40 (< 5) 351 Kyron Gilmore ILT Orem K8 Middle School 17:03.2 8:32/M