TCSAAL East Texas Regional Cross Country Champ

October 23, 2021


Results By Endurance Splits LLC, Inc.

Overall Finish List - Boys

6-8 Grade Open

O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace    
1 (< 5) 437 Grant Evans The Post Oak School 10:20.2 5:10/M    
2 (< 5) 438 Anthony Hoang The Post Oak School 10:57.0 5:29/M    
3 (< 5) 436 Eli Cunningham The Post Oak School 11:08.2 5:34/M    
4 1 267 Judah Wilson Horizon Montesorri IV- Pearland 11:11.4 5:36/M    
5 2 382 Ariyan Shemwell ILT Katy K8 11:36.3 5:48/M    
6 (< 5) 439 Haashir Qureshi The Post Oak School 11:46.3 5:53/M    
7 (< 5) 423 Erick Lacorte KIPP Connect Middle School 11:54.9 5:57/M    
8 3 215 Victor Tarco Aristoi Classical 12:08.8 6:04/M    
9 (< 5) 298 Jose Solis IL Texas- Windmill Lakes 12:14.8 6:07/M    
10 4 212 Nathanlouis Osode Aristoi Classical 12:21.0 6:11/M    
11 (< 5) 297 Jayden Longoria IL Texas- Windmill Lakes 12:27.3 6:14/M    
12 5 370 Cristian Colocho ILT Katy K8 12:43.5 6:22/M    
13 6 414 Cody Vasquez KIPP Academy Middle School 13:08.1 6:34/M    
14 (< 5) 381 Kacey Ramos ILT Westpark 13:19.6 6:40/M    
15 7 411 Diego Luna KIPP Academy Middle School 13:44.9 6:52/M    
16 8 413 Melvin Navarro Perez KIPP Academy Middle School 13:46.7 6:53/M    
17 9 262 Connor Brady Horizon Montesorri IV- Pearland 13:46.8 6:53/M    
18 10 405 Oscar Aleman Rojas KIPP Academy Middle School 14:04.9 7:02/M    
19 (< 5) 253 Parth Shah Harmony School of Excellence Mid 14:18.0 7:09/M    
20 11 369 Joshua Bonilla ILT Katy K8 14:28.2 7:14/M    
21 12 210 Henry Clark Aristoi Classical 14:36.7 7:18/M    
22 13 214 Zane Spoede Aristoi Classical 14:40.7 7:20/M    
23 14 375 Jabari Kinara ILT Katy K8 15:00.2 7:30/M    
24 15 263 Patrick Curran Horizon Montesorri IV- Pearland 15:01.2 7:31/M    
25 16 266 Christiano Toribio Horizon Montesorri IV- Pearland 15:19.4 7:40/M    
26 (< 5) 383 Ian Thomas ILT Westpark 15:50.8 7:55/M    
27 17 368 Brayden Blackwell ILT Katy K8 15:53.1 7:57/M    
28 (> 5) 378 Diego Mejia ILT Katy K8 15:54.5 7:57/M    
29 (< 5) 296 Diego Gonzalez IL Texas- Windmill Lakes 16:25.2 8:13/M    
30 18 408 Godswill Enyong KIPP Academy Middle School 16:35.3 8:18/M    
31 (< 5) 424 Diego Luna KIPP Connect Middle School 16:50.7 8:25/M    
32 19 264 Nakai Garret Horizon Montesorri IV- Pearland 16:54.8 8:27/M    
33 (> 5) 406 Andrew Delao KIPP Academy Middle School 17:17.2 8:39/M    
34 (> 5) 410 Ethan Gutierrez KIPP Academy Middle School 17:20.2 8:40/M    
35 (< 5) 295 Daniel Gonzalez IL Texas- Windmill Lakes 17:22.9 8:41/M    
36 (< 5) 240 Shaurya Chauhan Harmony School of Excellence Mid 17:39.7 8:50/M    
37 20 216 Jj Williams Aristoi Classical 17:51.3 8:56/M    
38 (< 5) 379 Oluwatobi Oladipo ILT Westpark 17:52.5 8:56/M    
39 (< 5) 249 Angel Pizarro Harmony School of Excellence Mid 17:59.7 9:00/M    
40 (> 5) 217 Thias Williams Aristoi Classical 18:11.3 9:06/M    
41 (> 5) 209 Noah Barajas Aristoi Classical 18:24.3 9:12/M    
42 (> 5) 409 Favor Eze KIPP Academy Middle School 19:43.9 9:52/M    
43 (> 5) 407 Gabriel Delao KIPP Academy Middle School 19:58.3 9:59/M    
44 (< 5) 374 Goodluck Inobale ILT Westpark 20:13.1 10:07/M    
45 (< 5) 434 Jevon Durio KIPP Mosaic Acedmy MS 20:57.2 10:29/M